Kartlı ödeme sistemleri
HARCAMA KARTI
  müşteri kartı puan kart yemek kartı üye kartı vip kartı çipli kart yemekhane kartı harcama kartı personel kartı

KARTLI ÖDEME SİSTEMİ

Karltı Ödeme Sistemleri
Kartlı Ödeme Sistemi

Kartlı ödeme sistemleri ile özel çözümler.İşletmenize gelen müşterileriniz veya personeliniz, işletme içinde değişik yerlerde ödeme yapıyor olabilirler.Bu da çoğu zaman kontrolü zor ve maliyeti yüksek sistemlerin kurulmasını gerektirir. Hatta çoğu zaman da aksaklıklar yaşanmasına neden olabiliyordur.

Bu şekilde karşılaşılan sorunları çözmek için kartlı ödeme sistemi en uygun yöntemlerden biridir. Ödeme kartları okul, otel gibi kuruluşlarda büyük avantajlar sağlar.

Kart sahibi, işletmeye girişinde kendisine tahsis edilen ödeme kartını alır,içeride değişik yerlerde harcama gerçekleştirir. Çıkış yapacağı zaman ödeme kartını sisteme okuttuğu anda içeride yaptığı harcamaları görebilirsiniz ve ödenmesi gereken tutarı tahsil edersiniz. Böylece içeride harcama yapılabilen her yerde ayrı ayrı nakit veya kredi kartı işlemlerinden veya adisyonların teker teker toplanmasından kurtulursunuz. Müşteriniz sadece ödeme kartını geçirir ve her şey otomatik bir şekilde hesaplanır.

Ödeme kartı sistemi , aynı zamanda ön ödemeli kart sistem olarak kullanılabilir. Kişinin kartına belirli bakiye önden yüklenir, kişi daha sonra bu karttaki bakiyeyi kullanır.

Ödeme kartı sistemi , her işlemden sonra para üstü verme gibi işlemleri de ortadan kaldırdığı için, harcama zamanları kısalır ve ödeme noktalarındaki yığılmalar engellenmiş olur.

Ödeme kartı sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için danışma hattımızı arayabilirsiniz.

kartlı ödeme sistemleri
KARTLI ÖDEME SİSTEMİ BİLGİLERİ
kartlı ödeme sistemi
     
Ana Sayfa
Puan Kartı
Yemek Kartı
Üye Kartı
Vip Kartı
Çipli Kart
Yemekhane Kartı
Harcama Kartı
Personel Kartı
Öğrenci Kartı
Elektronik Cüzdan
Kart Sistemleri
Müşteri Kartı
Akıllı Kart
Otomasyon Sistemleri
Hasta Kartları
Sadakat Kartı
İndirim Kartları
Mağaza Kartı
Kart Nedir
İnternet Uygulamaları
Mobil Çözümler
Haberler
Referanslar
İletişim