Okul Öğrenci Kantin kartları ve kantin kartı sistemi
KANTİN KARTI
  müşteri kartı puan kart yemek kartı üye kartı vip kartı çipli kart yemekhane kartı harcama kartı personel kartı

OKULLARDA AKILLI KART SİSTEMİ

Okullarda akıllı kart sistemi
Okul Öğrenci Kartları

Okullarda akıllı kart sistemi : Okul kantin ve yemehkaneleri için öğrencilerden alışveriş sonrası ücretlerin tahsil edilmesi çok zaman ve emek isteyen bir işlemdir.Kısa süre içerisinden çok sayıda öğrencinin kantinlerden alışveriş yapması gerektiği için, kasada büyük bir yığılma ve zaman kaybı meydana gelir.

Bu sorunun çözümü için okul kantinlerinde öğrenci kartı sistemi büyük kolaylık sağlar.Kurduğumuz kantin kartı sistemi ile öğrencilerimizin kartlarına önceden para yüklenir ve böylelikle işlemler kantin kasalarında bu kartlarla gerçekleşir. Böylelikle kantinlerde para kullanma hareketi ortadan kalkar ve tüm işlemler kayıt altına alınmış olur. Aynı zamanda bu sistemin en önemli özelliklerinden biri de öğrencinin yalnızca velinin istediği ürünleri alabilmesini sağlamaktır. Örneğin velisi öğrencinin sosisli sandviçle yemek ihtiyacını karşılamasını istemiyorsa okullardaki akıllı kart sistemi ile bu ürünü almasını engelleyebiliyor yani öğrencinin yiyebileceği ürünleri akıllı kart sistemi üzerinden seçebiliyor.

Belli bir merkezden kartlara para yükleme işlemi gerçekleştirilir, kantinlerde ise öğrenciler bu kantin kart sistemi ile ödemelerini saniyeler içinde yaparlar.Para üstü alma gibi zaman alıcı işlemler ortadan kalkacağı gibi, öğrencilerin harcamaları da eksiksiz bir şekilde kayıt edilmiş olur.

Okullarda akıllı öğrenci kartları sistemi ile tüm işlemler yöneticiler veya öğrencinin velisi tarafından raporlanabilir.

Okullarda akıllı kart sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için danışma hattımızı arayabilirsiniz.

okul öğrenci alışveriş kantin kartı sistemi
ÖĞRENCİ AKILLI KANTİN KARTLARI
kantin kartları öğrenci
     
Ana Sayfa
Puan Kartı
Yemek Kartı
Üye Kartı
Vip Kartı
Çipli Kart
Yemekhane Kartı
Harcama Kartı
Personel Kartı
Öğrenci Kartı
Elektronik Cüzdan
Kart Sistemleri
Müşteri Kartı
Akıllı Kart
Otomasyon Sistemleri
Hasta Kartları
Sadakat Kartı
İndirim Kartları
Mağaza Kartı
Kart Nedir
İnternet Uygulamaları
Mobil Çözümler
Haberler
Referanslar
İletişim

 

Tüm Hakları Saklıdır @2010